Vaša debnička je prázdna.

Často kladené otázky

Odkiaľ zelenina a ovocie pochádzajú?

Zelenina a ovocie sú vypestované na Slovensku. V súčasnosti spolupracujeme s farmami, ktoré nám dodávajú sezónny sortiment (Malokarpatský gazda, pán Záhradnik, poľnohospodárske družstva). Niektorý sortiment (najmä exotický a nesezónny) pochádza s certifikovaných bio fariem pod záštitou bio farmy Achleitner, Rakúsko. Zaručujeme čerstvosť sortimentu.


Čo nájdem v debničke?

Každý týždeň na stránkach (web, facebook) nájdete ponuku sortimentu na daný týždeň, ktorá bude aktualizovaná podľa sezónnosti a dostupnosti. Každý týždeň nám farmári oznámia, čo dopestovali a podľa toho vyskladáme debničku. Na našej stránke nájdete chutné a zdravé recepty odskúšané nami alebo ľuďmi z našej “debničkárskej” komunity.

 


Čo ak mi nevyhovuje obsah debničky?

Ak Vám nevyhovuje zloženie debničky na daný týždeň, máte možnosť nakombinovať si vlastnú debničku.


Kde mi bude debnička doručená?

Debnička bude doručená priamo k vám domov na adresu, ktorú uvediete v objednávkovom formulári. Ak ste zo širšieho okolia, po vzájomnej komunikácii sa vieme dohodnúť na odbernom mieste.


Kedy mi bude debnička doručená?

Termín rozvozu nájdete vždy aktualizovaný na našej stránke. Ak by vám termín nevyhovoval, pokojne nám napíšte a dohodneme sa na alternatíve. Deň pred doručením vám bude zaslaný email, v ktorom vás upovedomíme o odbere, aby ste nezabudli.


Budem si musieť objednávať debničku každý týždeň?

Nie, nemusíte, každá objednávka je jednorazová. V prípade záujmu máte možnosť objednať si aj pravidelný odber. Môžete sa rozhodnúť či chcete dostať zeleninu v drevenej debničke ( jednorazový poplatok 10 EUR – pri každej objednávke vám vymeníme prázdnu za plnú), alebo v papierovej taške (0,5 EUR/objednávka).


Ako postupovať, ak mám záujem?

Na našej stránke si môžete pozrieť aktuálny typ debničky, o ktorý máte záujem, kde taktiež nájdete aktuálny sortiment pre daný týždeň. Následne si rezerváciu uskutočníte cez našu stránku, telefonicky alebo emailom. Ak vám je čokoľvek nejasné, radi vám odpovieme na všetky druhy otázok. Nebojte sa nás kontaktovať emailom, telefonicky alebo akoukoľvek inou formou. Radi sa s vami aj osobne stretneme.


Máte ďalšie otázky? Napíšte nám, radi odpovieme: