Vaša debnička je prázdna.

Nie je Cukor Ako Cukor Naspäť

Publikované
04.11.2017

V dnešnej dobe máme na výber veľké množstvo sladidiel. Či už sú to tradičné cukry, trstinové, kokosové alebo sirupy vyrobené z kokosu, javoru alebo brusnice. V podstate či už používate akúkoľvek formu sladidla, mali by ste ju používať s mierou. Pretože áno je lepšie použiť zdravšiu alternatívu sladidla, avšak pokiaľ to preženieme aj s tým, môže to mať zlé účinky na nás.

Donedávna som mal osobne skúsenosť s javorovým sirupom, agáve a kokosovým. Avšak vždy som otáľaľ keď som videl na poličke brusnicový sirup. Ani neviem prečo, asi mi to neprišlo take sexy sladidlo ako ostatné menované sladidlá.

Každopádne posledne som sa rozhodol vyskúšať toto sladidlo a práve preto, by som vám chcel sprostretkovať moje pocity. Vy ktorí ho poznáte asi budete vedieť o čom hovorím.

Brusnicový sirup obsahuje fenolové glykozidy, z ktorých najúčinnejší je arbutín. Tieto látky majú čistiace účinky.

AKO BRUSNICOVÝ SIRUP POMÁHA

  • napomáha organizmu zlepšovať stav ľadvín, močových ciest a močového mechúra
  • prispieva k ochrane pred množením baktérií
  • vytvára obranný štít močovému ústrojenstvu

Čo sa týka chute, tak brusnicový sirup je fajn na pečenie, do ovsenných vločiek do káš. Aspoň tak som ho použil zatiaľ ja. 

Priznám sa, ak by som si mohoľ vybrať, tak určite tento sirup nebude môj obľúbený, avšak viem si predstaviť, že niekomu inému môže viac chutiť. Moje chuťové poháriky sú nastavené na med dá sa povedať.

Avšak ak hľadáte pozitívnu zmenu, určite odporúčame vyskúšať a vytvoriť si vlastný názor.

Brusnicový sirup nájdete aj u nás: TU