Vaša debnička je prázdna.
  O krok späť

Pivo Erdinger Weissbier 0.5 L

Pivo tradične dozreté vo fľaši - ako šampanské.
2.98 € / Bal
- +

ERDINGER Weissbier je klasika v sortimente Erdinger, ktorá sa varí s jemným droždím podľa tradičnej receptúry a samozrejme v prísnom súlade s bavorským „Zákonom čistoty“.

 

Každý dúšok Vás núti chcieť viac. ERDINGER Weissbier je čerešničkou na torte slávy tradičných bavorských pivovarníckych zručností.

 

Sila tohto klasického pšeničného piva spočíva v jeho harmonickej vyváženosti rôznych chutí. Jemne korenistá chuť pšenie a droždia sa miešajú s mierne horkastým chmeľom. Osviežujúci oxid uhličitý zaisťuje jeho typickú živosť. Prémiové pivo, ktorého plný no stále elegantný charakter zanecháva dlhotrvajúci dojem ultimátneho bavorského potešenia. Skutočne unikátne pšeničné pivo!

 

Dokonca aj dnes je pivo vo fľaši stále dokvasené tradičným spôsobom podobne ako šampanské, trvá tri-štyri týždne kým prezrie a môže sa distribuovať. Toto pšeničné pivo z Erdingu ponúka viac ako len perlivé osvieženie - nechá Vás pocítiť skutočnú chuť Bavorska.

 

S čím podávať:

ERDINGER Weissbier s jemnými kvasinkami je neporaziteľnou klasikou, ktorú si môžeme vychutnať s každým jedlom. Či už je to šalát, chrumkavé kura, ryby, syry alebo dokonca dezerty, jemná chuť tohto prémiového pšeničného piva spraví každé jedlo chutnejším.

ERDINGER WEISSBIER V ČÍSLACH

Alkohol 
5,3%

 

Sacharidy 
2,6g / 100ml

 

Stupňovitosť 
12,6 °P

 

Energia / 100ml 
44Kcal | 185Kj